İsrail uzay programını 30 yıl yöneten adam açıkladı: ”Uzaylılar var hazır olduğumuzda ortaya çıkacaklar”

İsrail uzay programını 30 yıl yöneten adam açıkladı: ”Uzaylılar var hazır olduğumuzda ortaya çıkacaklar”
Haber Merkezi - 8 Aralık 2020 Abone Ol

İsrail’in uzay güvenlik programının eski şefi Prof. Hayim Eşed, uzaylıların var olduğunu açıkladı. İnsanlığın bunu kabul etmeye hazır olmadığını, hazırlık gerçekleşene kadar Dünya ve Mars’taki üslerinde gizlenmek hususunda ABD hükümetiyle anlaştıklarını iddia etti.

Trump’ın durumu ilan etmekten döndüğünü açıklayan Eşed, bunu uzaylıların istemediğini belirterek; “Kitlesel bir histeri başlatmak istemiyorlar” diyerek; “önce bizi aklı başında ve anlayışlı bir hale getirmek istiyorlar” şeklinde konuştu.

Dünya ve Mars arasındaki iş birliğinin merkezlerinden birinin Mars’taki gizli bir üs olduğunu, dünyalı astronotların Mars’a çoktan ayak bastığını açıkladı.

87 yaşındaki Hayim Eşed, 1981- 2010 yılları arasında İsrail’in uzay güvenliği programının başında kaldı. Eşed; “Derecelerimi ve ödüllerimi aldım, ayrıca da trendin değiştiği yurt dışındaki üniversitelerde saygı görüyorum” diyen profesör; “Bugün söylediklerimi beş yıl önce ileri sürmüş olsaydım, hastaneye kaldırılırdım. Akademide bu fikirle nereye gidersem gideyim, ‘Bu adam aklını kaçırmış’ dediler” şekllnde konuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir