Musiki sanatçısı Müştid Kavurmacı ölü bulundu

Bursa’daki evinin 20 metre ilerisinde, denizin içerisindeki kayalıkların yanında bulunan sanatçının, ölümü şüpheli bulundu

Musiki sanatçısı Müştid Kavurmacı ölü bulundu
Ayşe Şeyma Arıkan - 27 Mayıs 2020 Abone Ol

Musiki sanatçısı Mürşid Kavurmacı, Bursa’daki evinin 20 metre ilerisinde ailesi tarafından, denizin içerisindeki kayalıkların yanında ölü olarak bulundu.

Tanımış mevlithanlardan Mustafa Kavurmacı’nın oğlu Mürşit Kavurmacı’nın ölümü şüpheli bulundu.

Olay, dün akşam 21.30 sıralarında Bursa’nın Mudanya ilçesinde meydana geldi. Yürüyüş yapmak için evinden çıkan Mürşid Kavurmacı, uzun süre dönmeyince yakınları tarafından aranmaya başladı.

Kavurmacı, Çamlıbel civarındaki evinin 20 metre ilerisindeki denizin içinde, kayalıkların dibinde yakınları tarafından hareketsiz olarak buldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, sanatçının hayatını kaybettiğini belirtti.

Mürşid Kavurmacı

Mürşid Kavurmacı’nın cesedi savcının incelemesinin ardından otopsi için adli tıp morguna kaldırıldı. Sanatçının başında ve karnında yaralanmaların mevcut olduğu iddia edilirken, yürüdüğü sırada dengesini kaybedip suya düşmüş olabileceği de olasılıklar arasında.

Kavurmacı, sosyal medyadaki son paylaşımda “Rahman yücedir” yazmış, oğlunun askerde olduğunu ve bayramda oğlunun hasretini çektiğini yine sosyal medyadan duyurmuştu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir