Sevilen oyun serisi Mafia: Trilogy geri geliyor

2K ve Hangar 13 yapım stüdyoları, Amerika’nın üç farklı dönemini interaktif bir şekilde oynamalarını sağlayan Mafia: Trilogy’i duyurdu

Sevilen oyun serisi Mafia: Trilogy geri geliyor
Ayşe Şeyma Arıkan - 23 Mayıs 2020 Abone Ol

2K ve Hangar 13 yapım stüdyoları, oyuncuların suç örgütlerinin egemen olduğu Amerika’nın üç farklı dönemini interaktif bir şekilde oynamalarını sağlayan tek oyun koleksiyonu Mafia: Trilogy’i açıkladı.

Mafia suç ve drama serisi, dünya çapında 18 milyon adetten fazla sattı. Son zamanlarda ise ilk kez, aksiyon ve macera dolu üç oyunun tamamını modern konsolda oynayabilirsiniz. 

Mafia: Trilogy neler içeriyor?: 

Mafia: Definitive Edition – Çok sevilen oyunun sıfırdan yapılan “remake” versiyonu;
Mafia II: Definitive Edition – Hayranların sevdiği oyunun ultra HD ile güncellenmiş hali;
Mafia III: Definitive Edition – Ödüllü hikaye başyapıtının tekrar elden geçmiş hali.

Mafia: Trilogy’i 28 Ağustos tarihine kadar dijital olarak satın alan oyuncular, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunlarını PlayStation 4 üzerinden şu an oynamaya başlayabiliyor. Mafia: Definitive Edition’ı ise, hazır hale geldiğinde 28 Ağustos’taki çıkış tarihinde indirebilirler. Mafia: Trilogy oyunu 28 Ağustos’ta piyasaya girecek. 

PlayStation 4 için Mafia III oyununa sahip olan tüm oyuncuların oyunları, ek ücret ödemeden Mafia III: Definitive Edition’a yükseltilecek. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir