Sosyal medyada fenomen haline gelen Burhan Amca eski eşiyle yeniden evlendi

Zabıta ekiplerine sipariş verirken naif konuşması ve tavırlarıyla gönüllerde taht kuran 77 yaşındaki Burhan Kılıçkını, nikah masasına oturdu

Sosyal medyada fenomen haline gelen Burhan Amca eski eşiyle yeniden evlendi
Ayşe Şeyma Arıkan - 17 Mayıs 2020 Abone Ol

77 yaşındaki Burhan Amca, rahatsızlığı sebebiyle Mersin’deki kızının yanına yerleşti. Burada tedavisi süren Burhan Amca, 5 yıl evli kaldıktan sonra boşandığı eşi Melek Gökaslan ile 30 sene sonra yeniden evlenme kararı aldı.

Çiftin nikahını, Mezitli Belediyesi Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Neşet Tarhan kıydı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında içeri davetli alınmadı ve içerdeki herkes maskesini taktı.

Burhan Kılıçkını ve Melek Gökarslan


30 sene önce istemeden ayrıldıklarını söyleyen Burhan Kılıçkını, “Bir kere bile kalbini kırmadım. Hatta öpüşerek ayrılmak zorunda kaldık. Ama o günler geride kaldı.

Kısmetimiz bugüne imiş. 30 yıl sonra yeniden buluştuk ve evlendik. Herkesin bizden çok daha fazla mutlu olmasını diliyorum. Bu mutlu günümüze ortak olan tüm dostlarımıza, sevenlerimize ve Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadelerine yer verdi.
Eşi Melek Gökarslan da “Ben ayrıldıktan sonra hiç Burhan beyi görmedim. Ama hep haberini aldım. Ama Allah bugün yeniden bir araya gelmemize imkan sundu” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir