Ajda Pekkan ile adı anılan Hakan Altun Gonca Vuslateri ile aşk yaşıyormuş!

Ajda Pekkan ile adı anılan Hakan Altun Gonca Vuslateri ile aşk yaşıyormuş!
Haber Merkezi - 25 Kasım 2020 Abone Ol

Şarkıcı Hakan Altun ve oyuncu Gonca Vuslateri’nin aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Magazin basınının ipuçlarından yola çıkıp haber yakalaması adeta haberin kıymetini artırdı. Aşk iddiasında Instagram hesaplarındaki mesajlar neden olduı. Çifte sosyal medyadan mutluluk dileği mesajları yağdı.

Uçankuş’un haberine göre Hakan Altun sahnede şarkı söylerken elini kalbine götürüyor ve kalp işareti yapan bir poz paylaşıyor. Ve aynı paylaşımın notuna da; “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın, vuslatı beklerken” yazıyor.

Gonca Vuslateri ise Altun’u takip etmediği halde bu paylaşımı beğeniyor. Ardından kendi fotoğrafı üzerine kalp işaretli fotoğraf paylaşıyor ve altına ş şu sözleri yazıyor:

“Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip onu hayal etmek… Öpmek o hayali… Şükre rast getirmek küçücük kalbi… Kollayarak sev beni… Susarak, dökerek sev… Aklıma takılsın kazağın… Bana eksil… Bana ağla kendini… Böyle böyle yazılsın kaderimiz… Turam sensin…”Güzel oyuncu dizi setlerinden fırsat buldukça her hafta sonu Bodrum’a, Hakan Altun’un yanına gidiyor. Bu gidişleri de saklamıyor sosyal medyasından paylaşıyor. Güzel oyuncu yolculuğunu “Keyifle giderim Bodrum’a… Aşkıma… İsmime…” yazıyor.

Yetmediyse, Hakan Altun’un en yakın arkadaşı Ayhan Yumru yaptığı paylaşımda Gonca Vuslateri ile olan fotoğrafını koyarak ”Ailemize hoş geldin” yazıyor. 

Tüm bunlardan sonra Hakan Altun yıllar sonra böyle bir şey olduğunu nazardan korktuğu için bunu gizli yaşamayı tercih ettiğini söyledi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir