Biden’in yarım saatte bir mola istemesi Trump İle Biden arasında mola polemiğine sebep oldu!

Biden’in yarım saatte bir mola istemesi Trump İle Biden arasında mola polemiğine sebep oldu!
Haber Merkezi - 30 Eylül 2020 Abone Ol

Amerikan temayülünde vazgeçilmez kabul edilen başkan adaylarının karşılaşması öncesi Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany, demokratların başkan adayı Joe Biden’ın canlı yayın tartışmaları öncesinde her 30 dakikada bir mola istemesi ile ilgili, “Özgür dünyanın lideri olduğunda mola olmuyor Joe!” diyerek kapakladı.

Fox News’in haberine göre, ABD Başkanı Donald Trump ve Demokratların başkan adayı Joe Biden’ın bu akşam yapacağı canlı yayın tartışmaları öncesi, tarafların istekleri konuşuldu.

Cleveland’da düzenlenen ilk canlı yayın tartışması öncesinde, Trump ve Biden’ın ekiplerinin program için yeni kural isteklerinde bulunduğu haber alındı.

Joe Biden’ın ekibi, 90 dakika boyunca sürecek tartışma için her 30 dakikada bir olmak üzere iki mola talebinde bulundu. Fakat Trump’ın seçim kampanya ekibince, Biden tarafının bu isteği kabul görmedi.

Beyaz Saray Sözcüsü Kayleigh McEnany ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Biden’ın tartışma için her 30 dakikada bir mola talep ettiğini, ancak özgür dünyanın lideri olunduğunda mola olmadığını yazdı.

Donald Trump, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, canlı yayın tartışması öncesinde veya sonrasında ‘uykucu’ Joe Biden’a doping testi yapılmasını isteyeceğini, kendisine de yapılmasını kabul ettiğini yazdı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir