Bülent İnal VakıfBank’ın yeni marka yüzü oldu

Vakıfbank, iletişim çalışmalarında oyuncu Bülent İnal ile işbirliği hususunda anlaştı

Bülent İnal VakıfBank’ın yeni marka yüzü oldu
Ayşe Şeyma Arıkan - 30 Mayıs 2020 Abone Ol

TRT’de Payitaht Abdülhamid dizisinde 2. Abdülhamid’i canlandıran oyuncu ve seslendirme sanatçısı Bülent İnal, Vakıfbank’ın yeni marka yüzü oldu. 

Vakıfbank, iletişim çalışmalarında Bülent İnal ile işbirliği hususunda anlaştı. Oyuncu İnal, sesli ve görüntülü tüm iletişim çalışmalarında Vakıfbank’ın yüzü ve sesi olacak aynı zamanda Vakıfbank’ın reklamlarında oynayacak.

Abdi Serdar Üstünsalih ve Bülent İnal

Vakıfbank ile Bülent İnal işbirliğinin imza töreninde konuşan Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, “Sayın İnal, toplumsal değerlerimize saygılı, duyarlı, ayrıca son derece de disiplinli bir kişi. Kendisinin Vakıfbank markası, kurumu ve stratejisi için çok uygun bir seçim olduğuna inanıyor ve kendisine, ailemize hoş geldiniz diyorum” dedi.

Bülent İnal ise bu iş birliğinden büyük memnuniyet duyduğunu vurgulayarak, Vakıfbank’ı en iyi şekilde temsil edeceğini aktardı. Ünlü oyuncu; “Vakıfbank yalnızca finans alanındaki etkin çalışmalarıyla değil, milli değerlerimize gönülden bağlılığı, insan odaklı köklü bakış açısı ve duruşuyla sektöre yön veren çok güçlü bir marka. Dünyaya emsal spor faaliyetlerini ve kültür sanata verdiği büyük önemi de yakından takip ediyorum. İnanıyorum ki, Vakıfbank’ı çok güzel bir şekilde temsil edeceğim. Birlikte harika işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir