Büyük bestekar ve söz yazarı Şehrazat Acun Ilıcalı’yı bombaladı!

Büyük bestekar ve söz yazarı Şehrazat Acun Ilıcalı’yı bombaladı!
Haber Merkezi - 29 Eylül 2020 Abone Ol

Söz yazarı ve besteci Şehrazat, 99.5 milyon liraya uçak alan Acun Ilıcalı’ya telif haklarını ödemediği için “Terbiyesiz, haram zıkkım olsun” diyerek ateş püskürdü.

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı Survivor yarışması çekimlerinin yapıldığı Dominik Cumhuriyeti’ne kolay gitmek için özel jetini satıp 99.5 milyon TL’ye uçak aldı. iHaberi gören ve telif haklarını alamayan sanatçı Şehrazat, telif haklarını ödemediğini iddia ettiği Acun Ilıcalı’ya veryansın etti.

Sosyal medya hesabından; “Uçağını almadan bizim şu telifleri ödeseydi terbiyesiz. Haram zıkkım olsun” diyen müziğin dev ismi; . “Aldığın uçakta en azından benim hiç gözüm yok! İstersen 1000 tane uçak al ancak önce teliflerimizi öde. Hak yeme! Kursağına yapışır Acun Ilıcalı. Senin yaşın kadar benim kariyerim! Hiç utanma yok dimi. Sana kazandırdığımız para yedi ceddine yeter. Hakkımızı öde. Ayıptır, günahtır” yazdı.

Programcı Hakan Eren de “Acun uçak almayı biliyor ama sanatçıların teliflerini ödemesini bilmiyor. Yıllardır süren mahkemeleri var ödenmeyen teliflerle ilgili. Uçağın bir teker parası oysa ödeyeceği telifler. Ne kadar acı ve üzücü bir durum” diyerek Şehrazat’ın tepkisini haklı buldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir