Cemal Can dev fareleri görünce memleketi özledi!

Cemal Can dev fareleri görünce memleketi özledi!
Haber Merkezi - 9 Nisan 2021 Abone Ol

İlk şarkısı Kahraman ile YouTube’da 5 milyondan fazla tık alan Cemal Can Canseven, New York’a tatile gitti. Gittiği parkta ülkeyi saran dev fareleri gören Canseven, korku dolu anlar yaşayınca “Benim canım temiz ülkem” diyerek Türkiye’ye hasretini dile getirdi.

Survivor 2020 birincisi Cemal Can Canseven, ilk şarkısı Kahraman’ı dinleyiciyle buluşturdu. Kısa sürede büyük bir ilgi gören Canseven’in şarkısı 5,6 milyon izlenmeye ulaştı. Şimdilerde başarısının tadını çıkaran genç isim, tatil için New York’a gitti ancak hiç beklemediği şeylerle karşılaştı.

Yıllardır New York’ta görülen ve dev boyutlarda olan ve salgın yüzünden aç kalan 3 milyon fare, restoranları dahi bastı. Ülkeyi saran farelerden Cemal Can’da nasibini aldı. Dolaşmak için parka giden şarkıcı ve fenomen, gördüğü manzara karşısında paniğe kapıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Cemal: “New York deyince zannedersin ya böyle havalı ve tertemiz… Bir fareler var. Dün gece parkta yürümeye korktum kolum kadar ve atlıyorlar. Gözünü seveyim canım memleketim tertemiz” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir