Counter-Strike Global Offensive (CSGO)’ya güncelleme geldi

Counter-Strike Global Offensive sevenlerini ikiye böldü

Counter-Strike Global Offensive (CSGO)’ya güncelleme geldi
Ayşe Şeyma Arıkan - 19 Mayıs 2020 Abone Ol

CSGO’YA GÜNCELLEME

Counter-Strike Global Offensive sevenlerini ikiye böldü!

Geçtiğimiz günlerde CsGo’nun yaratıcısı Valve’nin, sevenleriyle buluşturduğu güncelleme, oyuncuları ikiye bölmeyi başardı. Bu güncellemeden memnun olanlar ve olmayanlar olarak görülen oran oyuncuların dikkatini çekti.

Peki, oyunun akıbeti nedir? Bu güncelleme neler içeriyor?

Son gelen güncellemelerle oyunda kullanılan silahların fiyatlarının düştüğünü görmek mümkün. Bununla beraber bazı silahların performansının da arttığını söylemeden geçmeyelim. Oyuncuların sıklıkla kullandığı silahların atış hızlarının, oranlarının ve performanslarının düştüğünü gözlemledik. Sıklıkla kullanılan silahların eskisi gibi atış yapmadığını görmek de oyuncuları hüsrana uğratmakta.

Bir diğer bilgi ise eylül ayında oyunun motorunda değişikliğe gidileceği. Söz konusu değişiklik hakkında net bir bilgi henüz oyun yaratıcısı olan Valve tarafından oyuncularına duyurulmadı.Yeni gelen güncelleme oyunculara yeni üretilecek olan motoru perde arkasından mı gösteriyor? Oyunculara alışma süresi mi tanınıyor? İlerleyen zamanlarda sizlerle beraber biz de haberdar olacağız! Yeni haberler için takip etmeyi ihmal etmeyin!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir