Dik durdu, işinden oldu!

Dik durdu, işinden oldu!
Haber Merkezi - 18 Haziran 2021 Abone Ol

Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanında gözükmeyen Erkan Petekkaya, dizinin yeni bölümü yayınlanmadan Instagram hesabından veda paylaşımı yaptı. Set ekibiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Petekkaya, “Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam” dedi.

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TV8’de yayınlanan, Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde ‘delikanlı Sadi’ rolünü canlandırıyor ve oyunculuğuyla da izleyenlerden tam not alıyordu. Karakterin sevilmesiyle dizideki rolü de planlanandan daha da uzatılan Petekkaya, ani bir şekilde diziye veda etti.

Sevenlerinin Kırmızı Oda’nın yeni bölüm fragmanında görmediği Erkan Petekkaya, henüz dizinin yeni bölümü yayınlanmadan sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ayrıldığını duyurdu. Set ekibiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu: “Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tüm emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam . O olmak istediğimiz adam gibi adam. Birlikte yaptık, hep birlikte” notunu düştü.

Oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz hafta TV8’de yayınlanan bir müzik ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verildiğin görünce sosyal medya hesabından kanalın sahibi Acun Ilıcalı’ya tepki göstermişti. Erkan Petekkaya: “Bu kişi cinsel organını gözünüze soktu. Sizin gözlerinize. Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” demişti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir