Dior’dan yaz sürprizi: Dioriviera Bodrum açılıyor

Dünyanın en özel tatil bölgelerinden biri olan Bodrum’da bu yaz Dior rüzgarı esecek.

Dior’dan yaz sürprizi: Dioriviera Bodrum açılıyor
Hanne Ballı - 24 Mayıs 2020 Abone Ol

En gözde deniz tatili destinasyonlarında açılan Dior’un yazlık mağazalarına bir yenisi Dioriviera Bodrum ile ekleniyor. Yalıkavak Marina’da konumlanacak olan mağazada, Dioriviera 2020 Koleksiyonu’yla birlikte bu mağazaya özel olarak seçilen ürünler bulunacak. Ayrıca Bodrum baskılı çanta ve mayo gibi Bodrumseverler için özel üretilen modeller, mağazadaki yerini alacak.

Sıcacık bir mevsim gardırobu düşünülerek tasarlanan Dioriviera, pastel griler, pembeler, maviler ve denizci çizgileriyle “Dior Around the World” isimli bir kapsül koleksiyon sunuyor.

Bol güneşli tatil bölgeleri için tasarlanan mayolar, pareolar, espadriller, Christian Dior yazılı terlikler ve D-Connect sneaker’lara ek olarak; Dior Book Tote, Saddle ve Diorcamp çantalar yeni rotaların eşlikçisi olacakları hayaliyle koleksiyona dahil ediliyor.

Dioriviera Koleksiyonu, tüm dünyada aynı anda mağazalardaki yerini alıyor. Forte dei Marmi, Ibiza, Capri ve Cortina’da açılan pop up’larla birlikte Saint Tropez, Cannes, Portofino, Porto Cervo ve Marbella’daki yazlık mağazalar, yaz gardıroplarına çok özel bir atmosferde seçim yapmak isteyenler için alışverişe müthiş bir heyecan getiriyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir