Diva asgari ücretli çalışanlara sahip çıktı!

Diva asgari ücretli çalışanlara sahip çıktı!
Haber Merkezi - 27 Kasım 2020 Abone Ol

Nişantaşı’nda 40 bin liraya kürk yaptırdığı haber olan Bülent Ersoy, maĞazada verdiği beyanatta; asgari ücretlilerin durumuna üzüldüğünü ifade ederek; “Tabi bunu ancak çeken bilir” dedi.

Nişantaşı’nda yeni yıl ve yaptırdığı yeni villaları için alışverişe yapan Ersoy, oradan müşterisi olduğu bir kürk dükkanına geçti. Burada 40 bin TL’lik kürk yaptırdığı iddia edilen Ersoy, pandemi döneminde sahne alamayan pek çok sanatçının maddi kayıp yaşadığından bahsedildiğinde, asgari ücretle geçinmek zorunda olanlar için üzüldüğünü ifade etti.

Gelen bir soruyu yanıtlarken Bülent Ersoy şu ifadeleri kullandı; ”Şimdi kafam çok yoğun Bodrum’u ve aldığım villayı düşünüyorum. İşim çok. İki ay Bodrum’da kalacağım, villaları yaptıracağım. Gözümle görmem lazım. Adamlar inşallah benden bıkıp, kaçmazlar. İçini de kendim dizayn edeceğim. Her şeyi kendi gözlerimle görmeliyim. O yüzden iki ay kalacağım. Yerinde teftiş edeceğim çünkü mimar kendine göre yapar, ben beğenmem. Bir kez daha kırılıp, dökülme olmasın ama matamatiksel olarak onlar bana çizimleri getirecekler. İşinin ehli adamlar elbette onlar daha iyisini bilirler. Bana getirip, çizimlerde gösterdikleri planlar benim onayladığım gibi mi değil mi o önemli benim için.”

Kaynak: haberler.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir