Ebru Şallı’dan Demet Akalın’a tavsiye: ”Çocukların yeri Tik Tok değil…”

Ebru Şallı’dan Demet Akalın’a tavsiye: ”Çocukların yeri Tik Tok değil…”
Haber Merkezi - 7 Nisan 2021 Abone Ol

Ebru Şallı, önceki gün Nişantaşı’nda bulunan bir klinikten çıkarken görüntülendi. Şallı, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın TikToker’lara 7 bin TL kaptırması hakkında konuştu. Şallı, “Çocukların yeri TikTok değil!” dedi.

Snob Magazin’de yer alan habere göre; Şallı Nişantaş’nda bulunan bir klinikten çıkarken muhabirlerce görüntülendi. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için ilaç takviyesi aldığını söyleyen Ebru Şallı, pilates ve spor dışında doktor kontrolünde ilaç alınması gerektiğini ifade etti.

Ünlü Demet Akalın’ın geçtiğimiz günlerde 7 yaşındaki kızı Hira’nın TikToker’lara 7 bin TL kaptırdığını açıklayarak gündem omuştu. Akalın’ın yaşadığı bu olayın hatırlatıldığı Ebru Şallı, “Çocukların yeri TikTok değil!” dedi.

Şallı açıklamasında: “Çocuklarıma TikTok ve diğer sosyal medya uygulamaları konusunda izin vermiyorum. Zaten onların ilgi alanı değil. Oğlumun İnstagram hesabı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim. Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’larda danslar falan bana biraz fazla ve aşırı geliyor. Anne babalara şunu önerebilirim. Daha çok spora, kitaba yönlendirsinler. Malum okullar tatil evde okul ortamı yaşatabilirler. Çocuklara çocukluğunu yaşatmalıyız. Çocukların yeri TikTok değil. Yeni nesil bunlardan etkileniyor ama anne babalar bunu göstermezse etkilenmezler” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir