Edis Görgülü konser anılarını anlattı: “Çok heyecanlıydım bir sürü aksilik oldu”

İbrahim Selim'in Youtube'da yayınlanan “İbrahim Selim İle Bu Gece” programına konuk olan Edis, konserlerinde başına gelen talihsizlikleri anlattı

Edis Görgülü konser anılarını anlattı: “Çok heyecanlıydım bir sürü aksilik oldu”
Ayşe Şeyma Arıkan - 26 Mayıs 2020 Abone Ol

Popüler şarkıcı Edis Görgülü, İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan “İbrahim Selim İle Bu Gece” programına konuk oldu. Edis, sorun yaşadığı konserleri anlatırken komik anlar yaşandı.

Söyleyeceği şarkının sözlerini fotoğraflayan Edis, “Telefonun flash’ını açıp herkesi çekiyormuş gibi yaparım, o ara sözleri okurum diye düşünmüştüm ancak konserde flash’ı açtığı an çektiği fotoğrafı bulamadım ve şarkının sözlerini uydurduğum için rezil oldum” dedi.

İbrahim Selim’in “Bugüne kadar baştan sona kötü geçen bir konserin oldu mu?” sorusunu cevaplayan Görgülü; “Bodrum konseri baştan sona sıkıntılıydı. Sanırım ilk büyük konserim olduğu için çok heyecanlıydım, o yüzden bir sürü aksilik oldu” sözlerine yer verdi.

 Ardından dövme konusu açılınca hiç dövme yaptırmadığını söyleyen Edis, “İki kere dövme yaptırmayı düşündüğüm, ama dövmeci arkadaşım beni dışarı yolladı. Çünkü ben daha yaptırmadan ‘Bu nasıl silinir?’ diye sordum. İyi ki yaptırmamışım” ifadelerini kullandı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir