Fatih Terim Galatasaray yönetimiyle toplantı yaptı!

Fatih Terim Galatasaray yönetimiyle toplantı yaptı!
Haber Merkezi - 27 Ekim 2020 Abone Ol

Galatasaray Futbol Teknik Direktörü Fatih Terim görevinden ayrılıyor mu? Soruları gündemi işgal ederken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcıları Kaan Kançal ve Yusuf Günay, Türk Telekom Stadı’ndaki kulüp binasında teknik direktör Fatih Terim ile bir toplantı. yaptı.

Görüşmenin ardından hem Terim hem de Galatasaray Yönetimi açıklama yaptı. Terim açıklamasında; “Her şey yolunda” mesajı verirken, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak; ”Hiçbir problem yok. Birlik beraberlik içinde yola devam ediyoruz.”dedi.

Konuya ilişkin kulüp açıklamasıysa şöyle; “Bugün saat 15.30’da Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz ile Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, Türk Telekom Stadyumu’nda bir görüşme gerçekleşmiştir. Gündemdeki konuların, bazı asılsız iddiaların ve kısa vadeli planların ele alındığı görüşme, kulübümüz menfaatleri çerçevesinde karşılıklı mutabakatla tamamlanmıştır. Görüşmede 2020-2021 futbol sezonunu şampiyonlukla tamamlayacağımız inancı ve heyecanı pekiştirilmiştir. 23. şampiyonluğumuz için tüm camiamızı birlik ve beraberlik içerisinde tek vücut halinde hareket etmeye davet ediyoruz. Bu yol ŞAMPİYONLUK yolu! Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Galatasaray Spor KulübüBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir