Gripin ve Ezginin Günlüğü ortak bir projede yer aldı

Gripin ve Ezginin Günlüğü ortak  bir projede yer aldı
Editor - 10 Mayıs 2020 Abone Ol

Ezginin Günlüğü denildiğinde her kesimden insanın hayatının bir dönemine çeşitli şekillerde iz bırakmış olan şarkılar akla gelir. Bu şarkılar ise 20 sanatçıyı Ezginin Günlüğü “40 Yıllık Şarkılar” albümünde bir araya getirdi. Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Canozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek, Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sebüktekin ve Zeynep Bastık gibi son yılların en sevilen ve üretken isimleri en sevdiği Ezginin Günlüğü şarkısını yorumladı. 

Gripin

Geçtiğimiz günlerde ilk olarak, alternatif müziğin en sevilen gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut’ un yorumladığı “Duvar” şarkısı yayınlanmıştı.  Albümün ikinci şarkısını ise sevilen grup Gripin seslendirdi. Ebruli  adlı parçayı söyleyen gripin şarkının video klibi ise grup üyelerinin evlerinden gerçekleştirildi.

Pandemi kurallarına uygun olarak tamamlanan klibin yönetmenliğini Ahmet Can Tekin üstlendi. Video klipte grup üyeleri evlerinin balkonunda, terasında ya da kapılarının önünde, oturdukları sokakta görüntülendi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir