Halil Sezai pişmanlığından pişman oldu!

Halil Sezai pişmanlığından pişman oldu!
Haber Merkezi - 25 Temmuz 2021 Abone Ol

Şarkıcı Halil Sezai karıştığı bir darp olayında villa komşusu olan yaşlı adamı darp etmesi sonrası yoğun tepkilere maruz kalmış, yaptığı açıklamada suçunu itiraf ederek: ”yaptığım hayvanlıktı” demişti. Kamu oyunda bu olaydan büyük ceza alması düşünülen Sezai için beklenen ceza gelmedi, halk tabiriyle ‘yırtmış’ oldu.

Olaydan sonra yaptığı açıklamada ünlü şarkıcı:

“Sürekli küfrederdi. O sırada küfür etti. Bunun üzerine odunla ilgili espri havası kalmadığı için ben onu bıraktım. Olayın şokuyla ben bir an durakladım ve aramızda ittirme kaktırma oldu. Ama vurmadım.

Vurma olayı daha sonra dışarıda oldu. Onunla arkadaşlarım müdahale etmemesini isteyerek sarılıp konuşmak istedim. Ancak küfretmeye devam etti. Ana bacı sülale ağır sözlerle sövdü. Bahçede vurduğumu hatırlamıyorum. Ancak sokakta ağır küfürleri devam ettiği için yapmamam gereken şeyleri yaptım. Kendime yakıştıramıyorum. Yaptığım hayvanlıktı. 

Gerek böyle bir eylemle yaraladığım için gerekse müştekinin durumunu gözönünde bulundurduğumda yaptığımı tasvip etmiyorum. Odunla hiçbir şekilde vurmadım. Pişmanım. Ancak o an yaşadığım şey bir öfke patlaması gibiydi. Bunun sebebi de o kişinin bana sürekli ağır küfürler etmesi olduğunu şu an net olarak hatırlıyorum” demişti.

Sezai sahne aldığı mekanda konu ile ilgil daha önceki açıklamalarını yalanlar nitelikte şok açıklamalarda bulunarak herkesi şaşaırttı.

Sezai darp ettiği komşusu için bu kez: “Siz böyle amcacık diye tanıdınız. Ama gö… tekiydi gerçekten. Hak etti ve kafam güzeldi, gerektiği şekilde de tam dövemedim. Bir dahaki sefere inşallah. Duygum bu, yalan söylemiyorum.” dedi.
  1. Doğrusöz dedi ki:

    Serseri herif ! Kafası iyiymiş. Ne kullandın da iyi oldu ? Bunlardan ancak serseri olur. Siz hiç Cem Karacanın, Barış Manço’nun, Erol Büyükburç’un Zekai Tunca’nın , Yaşar Özel’in vs vs böyle bir olayını duydunuz mu? Hayır !!! Çünkü onlar sanatçıydı. Adamdı vesselam !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir