Her yıl bir bebeğini kapıya bıraktı

Aynı sitenin kapısına 1'er yıl arayla bırakılan 3 bebeğin kardeş olduğu ortaya çıktı. Olayın dehşete düşüren kısmı ise, bebeklerin annesi tarafından yazılan not oldu.

Her yıl bir bebeğini kapıya bıraktı
Enes Oruç - 9 Mayıs 2020 Abone Ol

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Florida eyaletine bağlı Orlando’da inanılmaz bir olay yaşandı. 2016 yılında başlayan ilk olayın ardından araştırmalarını derinleştiren polis ekipleri insanı dehşete düşüren gerçeğe ulaştı. Orlando Polis Şefi Orlando Rolon yaptığı açıklamaya göre, 2016 ve 2017 yılında benzer özelliklere sahip iki bebek Willow Key sitesindeki bir apartmanın önüne bırakıldı. Yenidoğan bebekler, birbirlerine benzedikleri gibi, bırakılma şekilleri de aynıydı.

DEHŞETE DÜŞÜREN İFADELER

Öte yandan geçen yaz bulunan çocuğun yanına bırakılan not herkesi dehşete düşürmüştü. Notta, “Onu yalnız başıma banyoda doğurdum. Babası bizi öldürmeye çalıştı. Lütfen onu saklayın ve hastaneye götürün. Babası çok tehlikeli bir adam” yazılıydı. Bu ifadelerden çocuğun annesinin biyolojik baba nedeniyle çocukları aynı apartmanın önüne bıraktığı ve tekrar şahsın yanına gittiği anlaşıldı. Kardeş oldukları anlaşılan 3 çocuğun birbirleri ile bağlantıları koparılmadan büyütülecekleri açıklandı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir