Hülya Avşar’ın Coşkun Sabah’ı askerdeyken aldattığı iddialarına tavrı!

Hülya Avşar’ın Coşkun Sabah’ı askerdeyken aldattığı iddialarına tavrı!
Haber Merkezi - 11 Ocak 2021 Abone Ol

Ünlü Hülya Avşar, önceki gün Bebek’te Gazetecilerle sokak röportajı yaptığı sırada bir gaf etti. Kızı Zehra’nın uzaktan eğitim alacağını söylemek isterken, “Uzaktan kumanda” diyerek duyanları güldürdü. Eğitimi söz konusu olan Zehra oynadığı reklam filminde annesi Hülya Avşar’a ”anna” demesiyle gündeme oturmuştu.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Zehra’nın uzaktan eğitim alacağını söylemek isterken, “Uzaktan kumanda” gafı yapmasının yanı sıra yeni dizisi için sete spor salonu şartı koşması haberleri hakkında da:  “İnsani kurallar. Onların dışında çalışmam çok zor. Dizide beklerken orada spor yapabilmem için küçük bir spor alanı kuralmasını istedim. Spordan vazgeçemiyorum napayım. Hamlaşmaktan korkuyorum ondan böyle bir isteğim oldu. Kendi lüksümden bu saatten sonra ödün vermeyeceğim.”dedi.

Öte yandan Avşar kızı besteci Coşkun Sabah’ın Avşar hakkında geçmişte kendisini askerdeyken futbolcu Tanju Çolak’la aldattığı yönündeki açıklamaları sorulunca cevap vermeyip: ”bay bay” diyerek uzaklaştı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir