İrem Derici Seren Serengil ve Bircan Bali arasında büyük gerginlik yaşandı

İrem Derici, Instagram hesabından Seren Serengil’in geçmişte yaptıklarını yüzüne vurdu

İrem Derici Seren Serengil ve Bircan Bali arasında büyük gerginlik yaşandı
Ayşe Şeyma Arıkan - 22 Mayıs 2020 Abone Ol

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Söylemezsem Olmaz sunucuları Seren Serengil ve Bircan Bali arasında büyük gerginlik yaşandı. Atışmaların ardından sinirlenen Derici, Seren Serengil’in geçmişine yönelik Instagram hesabından gündeme oturacak paylaşımlar yaptı.

İrem Derici, başka bir programda Söylemezsem Olmaz sunucuları ile alakalı “Boş yapıyorlar. Bunlar bir de alkolü bıraktığımın ertesi günü. Kadınlardan biri ertesi gün istifa etti. ” dedi.

Bircan Bali ve Seren Serengil

Derici’nin ifadeleri Serengil’i sinirlendirdi. Serengil yaptığı açıklamada; “İrem Derici sanatçı filan değil. Son derece avam ve kalitesiz konuşma tarzı. Hiç aynaya bakmadığını düşünüyorum. Sadece avam ve hakaret dolu söylemleriyle gündem yaratmaya çalışıyor. Arkadan sallamak çok kolay ya! Biraz terbiyeli olun. Ajdar’ın da şarkısı tutmuştu zamanında ne olacak?” dedi.

Bircan Bali ise açıklamasında “İrem Derici bize kaknem demiş. Kaknemin ne demek olduğunu söylüyorum. Kaknem; huysuz, çirkin, hırçın, sıska, ağzı bozuk, agresif.” şeklinde karşılık verdi.

İrem Derici, yayında gerçekleşen bu açıklamalardan sonra, Seren Serengil’e Instagram hesabından geçmişte yaptıklarını hatırlattı.

Derici paylaştığı gönderide; “Ablacım bıktım senden. Git yaşıtlarınla oyna, beni bir sal artık. Bundan sonra adımı her andığında bir yavru kedi ölecek gibi düşün ve kapat o ağzını ” sözleriyle tepki gösterdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir