Karantina sürecinde online eğitim rehberi

Online eğitimler aracılığıyla ilgili olduğunuz alanda kendinizi geliştirebilmenizi sağlayacak kurs önerileri...

Karantina sürecinde online eğitim rehberi
Özge - 20 Mayıs 2020 Abone Ol

Korona virüs salgını nedeniyle hayatlarımızı evlere sığdırdığımız bu dönemi bazılarımız her şeyden uzaklaşmak, bazılarımız ise kendini geliştirmek ve yeni beceriler edinmek için fırsat olarak görüyor. Siz de online eğitimler aracılığıyla ilgili olduğunuz alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız listeye bir göz atın…

Fransız Moda Enstitüsü

Fransız moda dünyasının önde gelen ismi Simon Porte Jacquemus’ün eğitmenleri arasında yer aldığı İşletmeden Kültüre: Modayı Anlamak eğitimi, Fransız Moda Enstitüsü’nün bu dönemde en çok ses getiren girişimlerinden biri.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için siteye gidin

Moma

New York’ta bulunan Modern Sanat Müzesi (MoMa), başarılı eğitimleri ile öne çıkanlar arasında. Fotoğraf sanatındaki derinliği incelikleri ile aktaran ve Eğitmenlerle doğrudan iletişime geçebileceğiniz bu program, fotoğraf okuma konusunda kendini geliştirmek isteyenler için ideal.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için siteye gidin

University of the Arts London

University of the Arts London’ın sunduğu Moda İllüstrasyonu eğitimi, yaratım sürecinin en önemli kısmı çizimi tüm temel teknikleri ile ele alıyor. Eğitmenliğini Ana Stankovic-Fitzgerald’ın üstlendiği online dersler, kişisel illüstrasyon stilini geliştirmek isteyen katılımcıları bekliyor.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için siteye gidin

Masterclass

Zamansız moda ikonlarından, tasarımcı Diane Von Furstenberg eğitmenliğindeki Masterclass dersi, moda markası yaratmanın temel dinamiklerini, görsel kimlik yaratmak, müşteri sadakati kurmak ve piyasaya ürün tanıtmak gibi konulara ulaşabileceğiniz iyi bir platform.

Daha fazla bilgiye ulaşmak için siteye gidinBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir