Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa başvurdu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, bir şahsın kendilerini ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. Aynı şahıs, sosyal medyada Başak Dizer'e hakaret içerikli sözler paylaşınca çift, tekrar savcılığa başvurdu

Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer yeniden savcılığa başvurdu
Ayşe Şeyma Arıkan - 11 Eylül 2020 Abone Ol

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, geçtiğimiz günlerde bir şahsın kendilerini rahatsız ettiği iddiasıyla şikayetçi olmuş ve Aile Mahkemesi’ne başvurarak koruma kararı aldırmışlardı.

Sinan A. İsimli şahsın ünlü çifte zarar vermeye çalışması uzun süre konuşulmuştu.

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; Instagram hesabı üzerinden magazin haberlerini paylaşan ve üzerine yorum yapan bir sayfada, Kıvanç-Başak çiftiyle ilgili haber yapan Günaydın’ın gazete sayfası paylaşılmış ve altına Başak Tatlıtuğ’un Sinan A. ile bir ilişkisi olduğu yazılmıştı.

Yapılan yorumlar sonrası Başak Tatlıtuğ ve eşi Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa başvurarak Sinan A.’yı tanımadıkları, paylaşımlar nedeniyle itibarlarının zedelendiği gerekçesiyle şikâyetçi oldu. Şikâyet sonrası İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Söz konusu kişinin, oyuncu Hazar Ergüçlü’yü de tehdit ettiği de ortaya çıkmıştı. Korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne verilen dilekçede, Sinan A.’nın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğunu dile getirdiği ifade edildi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir