Konuk diye çağırıp infaz ettiler!

Konuk diye çağırıp infaz ettiler!
Haber Merkezi - 26 Ekim 2020 Abone Ol

CNN Türk’te yayınlanan ‘Sorgu Sual’ programında zor anlar yaşatılanMiss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin, konuyla ilgili;“6 yaşımdan bu yana İngiltere’de büyüdüm. Bazı konuları bilmemek beni daha az Türk yapmaz. O programa sosyal sorumluluk için katıldım, kandırıldım. Dava açıyorum” dedi.

 Şevval Şahin; “O masaya oturmamın sebebi tamamen sosyal proje ile alakalı olduğu içindi. Ama biz bir anlaşma yapmıştık. O anlaşmanın içerisinde de benim rahatsız olduğu konular hiçbir şekilde açılmayacaktı. Koronavirüs, parti, sevgilim ile ilgili sorular, Türklüğümü sorgulayan sorularla karşılaştım ve ilk etapta gerildim ve menajerime gittim. Stüdyoyu terk edecektim ama etmedim. Beni ikna ettiler ve ben yine o masaya oturdum” dedi.

İki sunucu sivrisinek ısırığına bastırırcasına bilgisiz gördükleri konuğu sorularla zor durumda bırakarak izleyiciye ifşa ettiler. Sonucunda da haber ve gündem oldular.

Sunucu ikilinin sağlı sollu hırslı soruları Türkiye hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan Şahin’i hazırlıksız yakalayarak terletti. Bocaladığını gören sunucuların daha da bastırarak halk nezdinde bitirmeye çalışır gibi tavır sergilemesi sanat dünyasından da büyük tepki aldı. Bir çok sanatçı halkın yanı sıra sosyal medyadan duruma tepki göstererek başkasının düşkünlüğü üzerinden çıkar devşirmenin insanlık dışı olduğunu vurguladılar.

Yayının ardından, Deniz Akkaya, Tanem Sivar, Haluk Levent, Doğa Rutkay, Pınar Altuğ, Hazal Kaya ve çok sayıda sanatçı Şahin’e destek olan paylaşım ve yorumlarda bulundu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir