Magic: ManaStrike’a iki yeni özellik geliyor

Magic ManaStrike için yeni güncellemenin 25 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Magic: ManaStrike’a iki yeni özellik geliyor
Enes Oruç - 9 Mayıs 2020 Abone Ol

Netmarble’ın gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike’ın Mart güncellemesinde Vivien Reed ve Teferi adlı iki yeni Planeswalker oyuna katılıyor.

Magic, ManaStrike için yeni güncellemenin 25 Mart’ta piyasaya sürüleceğini açıkladı. Güncelleme, ek teklifler ve güçlendirmelerle beraber, iki hikâyeye sahip Planeswalker’ları da oyuna ekliyor.

Vivien Reed ve Teferi oyuna katılıyor

Magic: ManaStrike güncellemesinin bir parçası olarak gelen iki Planewalker Vivien Reid, yayını kullanarak ruh çağıran Yeşil-tür kolcu ile Teferi, güçlü zaman büyüsünü kontrol eden Dorminaria’lı Beyaz/Mavi büyücüdür. Oyuncular, her iki Planeswalker’ı da oyunda açabilir.

Mart güncellemesinin içinde bulunan diğer Magic: ManaStrike eklemeleri şunlar:

Magic Pass – Vivien Sezon tanıtımı.

Yeni Magic Pass skin’i Mardu’s High Chief Angrath.

Teferi için yepyeni satış kutlaması

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in hikayesini, hızlı bir PVP strateji oyunu olarak yeni bir yöne taşıyor. Buna göre Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering’in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalker’ların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratır. Oyuncular da Nicol Bolas ile bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol edip ona savaş raporları vermekle yükümlü olurlar.

Oyunun hayranları, üç dakikalık maçlarla hızlı, kolay öğrenilebilir, dinamik ve gerçek zamanlı savaşlarla, dünyanın her yerinden oyuncularla savaşabilir. Savaş sırasında basit çekip bırakma hareketi ile oyuncular birim çağırabilir, büyü yapabilir, güçlü Planewalker’ları yönetebilir ve ikonik Magic: The Gathering kartlarını yüksek kalite 3D ile buluşturan yeni görsellerin tadını çıkarabilir. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir