MindBehind, Mastercard ve QNB Finansbank, chatbot üzerinden alışverişi kolaylaştıracak

işletmeler, e-ticaret altyapısı kurmadan veya herhangi bir web sitesi sahibi olmadan ürün ve hizmetlerini doğrudan WhatsApp ve benzeri sohbet uygulaması üzerinden satışa sunabilecek

MindBehind, Mastercard ve QNB Finansbank, chatbot üzerinden alışverişi kolaylaştıracak
Ayşe Şeyma Arıkan - 24 Mayıs 2020 Abone Ol

Sürükle bırak yöntemi ile sohbet robotu tasarlama imkanı sunan MindBehind, teknoloji şirketi Mastercard, ve teknolojik girişimleri destekleme ve QNB Finansbank, chatbot üzerinden alışverişin geniş kitlelere erişmesi için iş birliğine hazırlanıyor.

Bu iş birliği ile birlikte dijital ortama taşımak isteyen işletmeler, e-ticaret altyapısı kurmadan veya herhangi bir web sitesi sahibi olmadan ürün ve hizmetlerini doğrudan WhatsApp ve benzeri sohbet uygulaması üzerinden satışa sunabilecek.

Tüketiciler de aynı şekilde herhangi bir uygulama indirmeden ve üyelik oluşturmadan, sohbet uygulaması üzerinden alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilecek.

Beklenen projede, MindBehind sohbet üzerinden alışveriş platformunu üstlenecek.

Mastercard ödeme çözümü Masterpass altyapısını servis ederken, QNB Finansbank ise sanal pos servisiyle fizikselden dijitale dönüşüm içerisinde olan küçük işletmelere destek verecek.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir