Oyun ve Gençlik Festivali Chapter’ın dokuzuncusu geliyor

Festivalin, 29-30-31 Mayıs tarihlerinde internet üzerinden yapılacağı ve tüm detayları açıklandı

Oyun ve Gençlik Festivali Chapter’ın dokuzuncusu geliyor
Ayşe Şeyma Arıkan - 26 Mayıs 2020 Abone Ol

Oyun ve Gençlik Festivali Chapter’ın dokuzuncunun, ile 29-30-31 Mayıs tarihlerinde internet üzerinden yapılacağı duyuruldu.

Fenomenler, keyifli içerikler ve katılımcı turnuvaları; sosyal medya mecralarının festival alanları olarak kullanılacağı Chapter 2020’de, izleyiciler ile buluşacak.

Dokuzuncusu gerçekleştirilecek olan Chapter Gençlik Festivali’nde katılımcılar bu yıl her kanalda farklı içerik ile ayrı heyecanlar yaşayacak.

“Her Eve Sığan Festival” sloganı ile gerçekleşek etkinlikte izleyiciler, ekranları başından tanınmış isimler ile sosyal medya fenomenlerini izleme ve farklı oyunların turnuvalarına katılma imkanı bulacak. 

3 gün sürecek festivale, NBA 2K20 turnuvasına ünlü basketbolcular katılırken, oyun dünyasının kare ası Ferit ”Wtcn” Karakaya, ”Kendine Müzisyen” Kemal Can Parlak, ”Videoyun” Batu Bozkan ve ”PintiPanda” Tuna Akşen’in online ev partisinde bir araya gelecek.

Socrates Dergi ekibiyle gerçekleştirilecek tematik spor sohbetleri, 5000’den fazla katılımcının yarışacağı oyun turnuvaları ve ödüllü yarışmalar yayınlanacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir