Samsun’da basketbol aşkı son zamanlarda zirveye ulaştı. Bilet talepleri patladı

Samsun’da basketbol aşkı son zamanlarda zirveye ulaştı. Bilet talepleri patladı
Spor Servisi - 20 Mayıs 2020 Abone Ol

Samsun Canik Belediyespor’un kadrosuna kattığı ve güzelliği ile gündem olan Hırvatistan Basketbol Milli Takımı’nın oyuncusu Antonija Misura Sandric, “Ben Victoria Secret modeli değilim ki? Kimse bana güzel olduğum için para vermiyor, iyi basket oynadığım için veriyor. Şimdi Canik Belediyespor’dayım çünkü basketbol oynamayı biliyorum” dedi.

Antonija Misura Sandric

İlk maç için 28.000 bilet talep edildi

Canik Belediyespor’un ilk maçı için 1.400 kişilik kapasitesi bulunan salona, Samsunlu basketbolseverler 28.665 bilet talebinde bulundu.

22 Ekim’de başlayacak olan ligde Canik Belediyespor, ilk maçını Abdullah Gül Üniversitesi ile karşılaşacak.

Sabah gazetesine açıklamalarda bulunan Sandric, güzelliğiyle değil basketboluyla konuşulmak istediğini ifade etti.

– Canikspor’a gelişiniz çok dikkat çekti. Şaşırdınız mı bu ilgiye? 

”İlk başka çok sempatik buldum bu ilgiyi. İnsanlar çok hoş yaklaştı bana. Bu elbette hoşuma gitti. Ama çok dikkat çekmekten ve ilgi odağı olmaktan hoşlanmıyorum. Çok baskı altında olmak da hoş değil, her şeyin, ilginin de normalini tercih ediyorum.’

Antonija Misura Sandric

GÜZELLİĞİMİ DEĞİL BASKETBOLUMU KONUŞUN- Gelişinizle Canikspor taraftarlarının maçlara çok daha fazla ilgi göstermesini bekliyor musunuz? ”İnsanlar elbette güzelliğe bakarlar. Bununla ilgilenirler. Ama tüm bunların yanında güzel de oynamak gerekir. Ben iyi basketbol oynarsam seyirci çekerim. İyi oynamazsam ne yapacağım salonda? Güzel yüzümle gülümseyip, gezecek miyim? Ben Victoria Secret modeli değilim ki? Kimse bana güzel olduğum için para vermiyor, iyi basket oynadığım için veriyor. Şimdi Canik Belediyespor’dayım çünkü basketbol oynamayı biliyorum.”- Canikspor’u neden tercih ettiniz? 

Antonija Misura Sandric

”Takımın performansı çok iyiydi, üstelik şehir de denizin kenarındaydı… Deniz kenarında bir şehirde yaşamak benim için önemli. Türkiye’de oynayan bir arkadaşımla takım hakkında konuştum ve çok iyi şeyler duydum. Takımdaki diğer oyuncular da çok iyiydi. Neden olmasın dedim? Şimdi tüm kızlar bir arada bir apartmanda yaşıyoruz.” dedi.

Korona döneminin etkisiyle evlerinde oldukça sıkılan birçok spor severin, ilk maç için böylesi yoğun bilet talebinin olması da, basketbol camiasını mutlu ediyor.

Antonija Misura Sandric


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir