Sergen Hoca Ghezzal’ı istiyor!

Sergen Hoca Ghezzal’ı istiyor!
Haber Merkezi - 22 Temmuz 2021 Abone Ol

Beşiktaş Galatasaray ‘ın Ghezzal rekabeti ortada kaldı. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın Cezayirli oyuncu Ghezzal ile ilgili açıklamala yaptı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Cezayirli oyuncu Ghezzal ile yeniden anlaşmak için Beşiktaş’ın tüm imkanlarını zorladığını açıkladı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Rachid Ghezzal konusunda başkan Ahmet Nur Çebi’nin ve yönetiminin elinden gelen tüm imkanları kullandığını ifade ederek, adı Galatasaray ile anılan Cezayirli oyuncu ile ilgili son bir hamle daha yapacaklarını açıkladı. Ghezzal’in menajeri ile sorun yaşadıklarını belirten Yalçın, “Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve yöneticiler, Ghezzal’in Faslı menajeri ile yaptığı toplantıda kulübün tüm şartlarını zorladı. Ancak menajeri Anoir Fazuli’nin önce ‘Evet’ deyip ardından ise başka takımlarla görüşmesine anlam veremedim” dedi.

Ghezzal’in Beşiktaş’ta geçen yıl başarılı oynamasında ve pozisyon oluşturmasında emeğinin büyük olduğunu vurgulayan Yalçın: ‘Ghezzal bizim sistemimize kısa sürede uyum sağladı. Taraftarlarımız şuna inansın; başkanımız Ahmet Nur Çebi, Ghezzal’in transferi için çabaladı. Başkanımız son hamlesini yaparak bu oyuncuyu kazandırmaya çalışacak. Beşiktaş için menajerinin karakteri önemli. Beşiktaş olarak alternatif oyuncu arayışlarımız var. Başkan bu konuda çalışmalarını bayrama rağmen sürdürüyor” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir