Sorulan o soruya Fatih Ürek’ten keskin cevap geldi

Şarkıcı Fatih Ürek kendisine sorulan Demet Akalın ile alakalı soruya çok net cevap verdi

Sorulan o soruya Fatih Ürek’ten keskin cevap geldi
Ayşe Şeyma Arıkan - 14 Mayıs 2020 Abone Ol

Fatih Ürek Etiler’deki restoranını ziyaret ettikten sonra muhabirlere keyifli bir röportaj verdi.

Karantina günlerinde kendini yemek yapmaya verdiğini dile getiren Ürek, “Kilo almış mıyım? Sürekli tatlı yiyorum evde. Kendimi Anadolu yemekleri yapmaya adadım. Pırasalı bulgur pilavı çok iyi yaparım” dedi.

Fatih Ürek, “Karantina bittikten sonra da arkadaşlarımla buluşup keyif yapmayı istiyorum. Özlüyorum onları. Sahneleri çok özledim. Nasıl olacak bilmiyorum ama şarkı söylemeyi, insanları eğlendirmeyi çok özledim. Devletimizin gösterdiği yolda ilerleyeceğiz. Bu durumlar beni çok kötü etkiledi” sözlerinden sonra iptal olan konserler yüzünden zorlandığını söyledi.

Şarkıcı Demet Akalın ile 5 aydır küs olan Fatih Ürek, muhabirlerin “Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Demet Hanım’dan bir atak gelirse barışma olur mu?” sorusuna “Yok, asla. Allah ona sağlık versin. O kafasında yanlış bir anlaşma yaptı. Umarım bunun için ileride üzülmez. İnsanın hani kalbi kırılır ya! Benim de öyle. Ben herkesin çok iyi arkadaşıyım. Hiç kimse bana kötü diyemez. Herkese iyilik yapmak isteyen bir insanım ben. Ben kötülük düşünmem. 35 yıldır bu eğlence piyasasının içerisindeyim. Kimsenin arkasından çirkeflik yapmadım ve düşünmedim. Ben yapamam, beceremem yani. Benim için artık hiç önemli değil bu konu. Düşüneceğimiz daha önemli konular var.” şeklinde karşılık verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir