Süleyman Soylu gazeteciye cevap verdi!

Süleyman Soylu gazeteciye cevap verdi!
Haber Merkezi - 7 Aralık 2020 Abone Ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu T24’ün canlı yayınında, kendisi ve ailesinin telefonlarının dinlendiğini ve tehditler aldıklarını söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bu iddia üzerine Kılıçdaroğlu’nun böyle bir şüphesi varsa savcılığa başvurması gerektiğini hatırlatarak;

Sayın Kılıçdaroğlu’nun, tamamen gündemi değiştirme çabasıyla yaptığı ve gerçekle hiçbir ilgisi olmayan açıklaması, devletimize ve güvenlik güçlerimizle ortaya koyulan tüm mücadeleye iftiradır, büthandır. Aynı zamanda devletimizi zafiyete uğratmaya da matuftur.” cevabını verdi.

Habertürk yazarı Kübra Par, Soylu’nun açıklamaları üzerine yazdığı yazıda: “Kılıçdaroğlu’nun dinlenmediğine kimse inanmaz” dedi.

Soylu, Kübra Par’ın bu yazısına sosyal medya hesabından;

Kübra Hanım, yazık, üzüldüm adınıza. Hukukun izin vermediği kimse dinlenemez, ağır suçtur… Batının aparatlarının devletimizi itibarsızlaştırmak için, halkın endişe ve korkusundan faydalanma kurgusuna teslim olmuşsunuz… Batıya hayranlık duyup kendi devletine kem bakmak… Ben kendimi ortaya koyuyorum, ya iftira sahipleri?! Ana muhalefet başkanının dinlenmesi de devlet sapıklığıdır, bunun iddiası da korkunç bir iftiradır!” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir