Trump hakkında skandal taciz iddiası! Piton gibi sarılmış…

Trump hakkında skandal taciz iddiası! Piton gibi sarılmış…
Haber Merkezi - 18 Eylül 2020 Abone Ol

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaklaşan seçimlere adaylar eteklerindeki taşları dökerek hazırlanıyorlar. Başkan Trump ve Demokratların adayı Joe Biden arasında çekişmeli bir yarış olacak gibi. Bu süreçte Başkan adayları hakkında ifşa edici kitaplar, belgeler ve röportajlar servis ediliyor. Son olarak ABD Açık tenis turnuvasında eski model Amy Dorris’e cinsel tacizde bulunduğu iddiası paylatıldı.

Porno yıldızı ve eski Playboy modeliyle ilişkileri, seçim kampanyası. sırasında yaşanan skandallardan sonra seçime bir buçuk ay kala bu kez taciz iddiasıyla kulisler çalkalandı.

İngiliz The Guardian gazetesi, özel haberiyle Başkan Trump tarafından’ ABD Açık tenis turnuvasında eski model Amy Dorris’e tacizde bulunulduğu haber yapıldı. Bizzat konuşan Dorris, 5 Eylül 1997 tarihinde Trump’ın özel locasındaki tuvaletin dışında kendisine saldırdığını iddia etti. O dönem 24 yaşında olduğunu ifade eden Amy Dorris; “Kaçmamam için tüm vücudumu kavradı, geri ittim. Bu kez bana daha sıkı sarıldı, elleri vücudumun her yerindeydi” dedi.

Kurtulmaya çalışırken dişlerini kullandığı gibi ilginç bir beyanatta d bulunan Dorris; “Onun saldırısı altındaydım ve kurtulamıyordum. Trump’ı dişlerimle tekrar tekrar ittim ve sanırım dilini yaralamış olmalıyım.” diye konuştu.

Cinsel taciz gününe ait fotoğrafları gazetede paylaşan ve 1997 yılında Trump’la birçok gün geçirdiğini belirten Amy Dorris, Trump’ın o dönem ikinci karısı Marla Maples’le evli olduğunu söyledi:Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir