VALORANT, 2 Haziran’da tam sürümüyle çıkıyor

Riot Games, hevesle beklenen karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT'ın 2 Haziran 2020'de dünya çapındaki birçok bölgede ücretsiz olarak çıkacağını açıkladı

VALORANT, 2 Haziran’da tam sürümüyle çıkıyor
Ayşe Şeyma Arıkan - 23 Mayıs 2020 Abone Ol

Riot Games’in birinci şahıs taktiksel nişancılık oyunu VALORANT’ın resmi çıkışına yönelik hazırlıklar tamamlandı. Oyunun kapalı betası 28 Mayıs’ta sona erecek olan VALORANT, 2 Haziran’da resmi olarak oyun severlerle buluşuyor.

Riot Games, hevesle beklenen karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT’ın 2 Haziran 2020’de dünya çapındaki birçok bölgede ücretsiz olarak çıkacağını açıkladı. Oyunun kapalı beta sürümü 28 Mayıs’ta sona erecek. Rekabetçi 5’e 5 taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, resmi olarak çıktıktan sonra, tüm oyuncular ilerleyişlerine baştan başlayacak ve dünya çapındaki diğer yeni oyuncularla mücadele ederken onlarla eş zamanlı hareket edecek.

VALORANT

Riot Games’in VALORANT ekibinin Baş Yapımcısı Anna Donlon, yaptığı açıklamada; “Amacımız VALORANT’ı en kısa sürede en fazla bölgeye ulaştırmaktı; dolayısıyla 2 Haziran’da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe küresel VALORANT topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu önemli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun sadece başlangıcı” dedi.

Oyunun resmi çıkışıyla birlikte yeni oyun içerikleri, yeni oyun modu, yeni ajan ve haritalar da kullanıcılara sunulacak. Oyun, canlı yayın ve eğlence platformu Twitch üzerinde bir günde 1.7 milyon eşzamanlı seyirciye ulaştı ve bir günde 34 milyon saat izlenme süresiyle Twitch’de  rekor kırdı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir