Yıldız Tilbe bombaladı ama ne için olduğu anlaşılamadı!

Yıldız Tilbe bombaladı ama ne için olduğu anlaşılamadı!
Haber Merkezi - 2 Aralık 2020 Abone Ol

Koronavirüs önlemleri ve aşı detayları belirginleştikçe yorumlar da çoğaldı. Yıldız Tilbe’de sosyal medyada yazdığı yorumlarla sisteme veryansın etti. Ancak öfkenin temeli net anlaşılamadı.

Tilbe; ”Devlet beni suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir; ülkemi, soyumu ben seçmedim. Bunun dışında devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz; ne aşı, ne çip, ne HES kabul etmiyorum! Ben devlet için değil devlet benim içindir” dedi.

İnsan olduğunu, kulağının küpelenemeyeceğini (kısırlaştırma) belirten Tilbe; ”Dünyada silahlı savaşlar birden durdu, cephe değişti insan oldu, ilaçlar da silah oldu, niye vurdurayım kendimi, koyun muyum ben sayıları bilinsin diye kulağı küpelenen, ya da kuş muyum kameralı çip takılmış nereye gidersem görünen, ya da fare miyim üstümde ilaçlar denenen.” diye yazdı. Kulağa küpe işlemi bilindiği gibi kısırlaştırılan hayvanlara uygulanıyor.

Yıldız Tilbe ayrıca kendisiyle ilgili kararları kendi almak istediğini vurgulayarak: ”Benim kimseye saygısızlığım yok hiçbir kişi ya da kurumun karşısında değilim. Allah bana da az da olsa akıl vermiş kendi kendimin efendisi benim.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Yazdıklarından yerli aşının zorunlu olduğunu düşündüğü anlaşılan Tilbe’ye sevenleri sosyal medya yorumlarıyla aşıda zorlama olmadığını belirttiler.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir