Ali Poyrazoğlu’dan şok çıkış! ”O kavuk Dümbüllü’nün değil…”

Ali Poyrazoğlu’dan şok çıkış! ”O kavuk Dümbüllü’nün değil…”
Haber Merkezi - 16 Ekim 2020 Abone Ol

Ali Poyrazoğlu önceki gün Nişantaşı’nda magazincilerce görüntülendi. Kendisine Rasim Öztekin’in İsmail Dümbüllü’nün kavuğunu Şevket Çoruh’a devretmesi konusunda görüşü soruldu.

Önce cevap vermekten kaçınan Poyrazoğlu, “Tam bir karmaşa” diyerek söze girdi. Sonra bombanın fitilini ateşledi; “Bu işin artık soytarılığa dönüştüğünü düşünüyorum. Bunun habire ısıtılıp ısıtılıp magazin malzemesi yapılması hoş değil. O kavuk Dümbüllü’nün kavuğu değil, o bir takke. Veren de biliyor onun Dümbüllü’nün olmadığını, alan da. Ama bu kameralar azdırıyor insanları. Kamuoyunu yanılttılar diyemem, konuyu magazinleştirdiler demek daha doğru olur.”dedi.

Poyrazoğlu, kendisinde de bir ‘takke’ olduğunu söyledi: “Ben bu konudan hiç söz etmiyorum ama; en iyi oyuncuya ‘İsmail Dümbüllü Ödülü’ veriliyor. O ödülü ben aldım. Karagöz’ün takkesi var, adı ‘Işkırlak’, onu da bana verdiler birkaç sene önce. Şöyle bir gelenek var; ‘Işkırlak’ı sana veriyorlar, ertesi sene birine devretmek zorundasın ama hak edene. 1 yıl bende durdu, sonra Zihni Göktay’a verdim. Zihni kime verdi, onu takip etmedim.”dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir