Pınar Altuğ eşini aldattın mı sorusuna: ”Sana ne?”cevabını verdi!

Pınar Altuğ eşini aldattın mı sorusuna: ”Sana ne?”cevabını verdi!
Haber Merkezi - 4 Aralık 2020 Abone Ol

Pınar Altuğ Atacan, Jülide Ateş’in 40 programına konuk oldu. ‘Aldatan kadın mısınız?’ sorusuna Pınar Altuğ; ‘Sana ne ya da kime ne! İlk kocamla evlenirken ‘Seviyor musun’ diye sordunuz mu?’ diye cevap verdi.

Pınar Altuğ, “Pınar Altuğ aldatan kadın mı?” sorusuna, “Sana ne ya da kime ne! İlk kocamla evlenirken ‘Seviyor musun’ diye sordunuz mu? Boşanırken niye soruyorsunuz? Hayatımın hiçbir döneminde özel hayatımla ilgili konuşmadım. Ben birinin yuvasını bozmadım. Ben kendi evliliğimi bitirdim. Geriye dönüp bunları konuşmak çok saçma” şeklinde cevap verdi.

Pınar Altuğ, eşi Umut Elçioğlu‘nu Kocaeli’nde askerlik yaparken Tony Teodoridis ile aldattığı iddia edilmişti. Karısının tavırlarından şüphelenen Elçioğlu, askerde izne ayrılarak hiç kimseye haber vermeden evine gitmiş ve camdan kaçmaya çalışan Tony’yi gördüğünü öne sürmüştü. Aradan geçen bir süre sonra Tony Teodoridis, Pınar Altuğ’un kendisini de Can Tezal ile aldattığını itiraf ederek “Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu’nun başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da geldi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü ben evli değildim” demiş ve bu haberlerle magazin alemi çalkalanmıştı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir