Daha ilgi çekici bir erkek olmak hayal değil!

Daha ilgi çekici bir erkek olmak hayal değil!
Özge - 23 Mayıs 2020 Abone Ol

1.Giyim tarzınızı değiştirin.

Şimdiye kadar aynı tarz kıyafetler tercih etmiş olabilirsiniz artık dolabınızı yenilemenin vakti geldi.Değişik tarzları deneyebilirsiniz…

2.Okuyun okuyun okuyun!

Ne kadar bilgili ve kültürlü olursanız takıldığınız ortamlarda dikkat çekmeniz o kadar kolay olacaktır.Ancak mış gibi yapmayın gerçekten okuyun ve bilgi sahibi olun.

3.Biraz müzik türünüzü değiştirmeye ne dersiniz ?

Dünya üzerinde yüzlerce farklı müzik çeşidi var ve hepsine ulaşabilmek çok kolay. Ne kadarına ulaşabiliyorsanız dinleyin. Farklı müziklerin kültürüne sahip olmak sizi otomatik olarak çekici yapacak. 

4.Hobi edinin

Birçok hobi edinin ama birinde uzman olun. Emin olun çekici gözükeceksiniz. 

5.İyi bir diksiyona sahip olun

Konuşmanız ne kadar akıcı ve anlatım biçiminiz ne kadar özgün ise sizi dinleyen insanların ilgisini toplamanız da o derece eşdeğerdir.

6.Güncel konulara hakim olun

Güncel olan her şey hakim olduğunuz noktada sizi ilgi çekici kılar. Bir konuya bu sanat, siyaset, spor her ne olursa, herkesten önce hakim olmanız sizi o konu hakkında donanımlı kılar. Donanımlı olursanız söyleyecek sözünüz olur ve dinlenirsiniz ve pek tabii ki sosyalleşirsiniz. 

7.Planlı yaşayın

Ulaşılabilir hedeflerinizi,günlük yapacaklarınızı liste haline getirin. Hem unutmazsınız ve uygulamanız daha kolay olur, hem de düzenli bir insan daha sorumluluk sahibi gözükeceğinden daha ilgi çekicidir.Yapacak hiçbir şeyi olmayan bir insan görüntüsünden uzak durun. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir