Eşinden boşanan Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri canlı yayında anlattı

Özdemir, "Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. 5 aydır nafaka ödemiyor" dedi

Eşinden boşanan Hilal Özdemir yaşadığı zor günleri canlı yayında anlattı
Ayşe Şeyma Arıkan - 24 Mayıs 2020

Oyuncu Hazım Körmükçü’den boşanan müzisyen Hilal Özdemir, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Katıldığı programda Özdemir, “Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor” dedi.

Zor günler yaşadığını ve 5 aydır nafaka alamadığını dile getiren Hilal Özdemir, katıldığı 2.sayfa programında şunları söyledi:

Hilal Özdemir


“Kızılay’a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun.

Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok. Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri.”

Hilal Özdemir ve Hazım Körmükçü çiftinin Ada adında bir oğlu ve Ayka adında kızı bulunuyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


reklam alanı
reklam alanı
reklam alanı