Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi katıldıkları canlı yayında evlilikleri ile ilgili açıklamalarda bulundu

Abazi, "Tolgahan bütün gün konsol oynuyor, çok da dağınık" sözleriyle eşine sevimli bir tepki gösterdi

Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi katıldıkları canlı yayında evlilikleri ile ilgili açıklamalarda bulundu
Ayşe Şeyma Arıkan - 25 Mayıs 2020 Abone Ol

2. sayfa programına konuk olan Tolgahan Sayışman ile eşi Almeda Abazi hayatlarıyla alakalı yaptıkları açıklamalarla hayranlarını gülümsetti. Abazi, “Tolgahan bütün gün konsol oynuyor, çok da dağınık” sözleriyle eşine sevimli bir tepki gösterdi.

2017 yılında evlenen ve geçtiğimiz yıl çocuk sahibi olan Tolgahan Sayışman – Almeda Abazi çifti, karantina günlerinin nasıl geçtiğini anlattı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi

Sayışman’ın oyun tutkusu dile getiren Abazi “Tolgahan bütün gün konsol oyunu oynuyor, baktım bırakmıyor vazgeçtim ve katları ayırdım” dedi. Bu sözlere karşılık veren yakışıklı oyuncu, “Evde kendine ait takılabileceği bir sürü alan var aslında” diyerek Almeda’ya meydan okudu.

Evdeki dağınıklık konusunda konuşan Sayışman, “Evimiz zaten çok tertipli ancak koltuğun kenarına çay bardağı bile koysam Almeda ortalığı yıkar” dedi.

Eşine karşılık olarak Almeda, “Tolgahan o kadar dağınık ki ben böyle bir şey görmedim. Bir tişört denese onu oraya çıkartıp bırakır” ifadesini kullandı.

Evde iş bölümü olup olmadığı sorusunu cevaplayan Abazi; “Tolgahan oyun oynar, Efe ile oynar ama o kadar” dedikten sonra eşinin yanağından öptü. Tolgahan Sayışman da Abazi’yi yanağından öperek hayranlarına mutluluk mesajları verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir