İlkbahar 2020 modasını ıskalamamak için mutlaka göz atın

Havalar mevsim normallerinin dışında seyretse de, 2020 ilkbahar sezonu resmi olarak açıldı!

İlkbahar 2020 modasını ıskalamamak için  mutlaka göz atın
Hanne Ballı - 24 Mayıs 2020 Abone Ol

2020 sokak modasının esin kaynağı olan Gucci, Chanel, Givenchy ve Bottega Veneta gibi birçok markanın en popüler ve ikonik parçaları, bu ilkbahar da bize rahat ve şık bir stil sunuyor. En gözde parçaları derlediğimiz 2020 ilkbahar görünümlerini inceleyebilirsiniz.

Yelekler

Vintage ürünlerin de vazgeçilmezi olan yelekler, Bella Hadid ve Blake Lively’nin de stillerine ekledikleri 2020’nin gözde parçalarından.

XL Çantalar

Minicik çantalardan sonra devasa XL çantalar da trend listesindeki yerini alıyor. Makyaj malzemelerinizden diz üstü bilgisayarınıza kadar her şeyinizi sığdırabileceğiniz bu çantaları, rahatlığı estetiğe tercih edenleri çok sevindirecek.

Renkli Deriler

Deri parçalarda genellikle siyah ve kahve tonlar tercih edilir. Değişen mevsimle beraber bu alışkanlık da değişip yerini cıvıl cıvıl tonlara bırakıyor.

Yaka Kolyeleri

2020 ilkbaharında, küçük ve zarif kolyelerin yerini büyük yaka kolyeleri alıyor. Choker kadar kısa olmayıp yakada duran kocaman kolyeler, Bottega Veneta defilesinde zincir, Gucci defilesinde zırh ilhamlı ve Prada defilesinde oversized deniz kabuğu formunda görüldü. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir