Masterchef’te büyük gerilim!

Masterchef’te büyük gerilim!
Haber Merkezi - 20 Ekim 2020 Abone Ol

TV8’de yayınlanan MasterChef Türkiye’nin son bölümünde kaptanlık oyunu vardı. Şefler üç bölümden oluşan oyunda yarışmacılardan çeşitli sandviçler istedi. İkinci tura kalan yarışmacılardan Barbaros, sıcak sandviçi yetiştiremedi.

Mehmet Şef, Emir’i örnek göstererek; “Adam orada bir isyanda. Aynı isyanı sende neden göremiyoruz?” dedi. Barbaros karşılık olarak; “Yapamadığım bir şey neden isyan edeceğim. Ne yapayım tezgaha mı vurayım?” deyince Mehmet Şef sinirlendi.

Vücut diliyle dikleşen Barbaros’a karşı iyice sinirlenen Mehmet Şef; “Sen kaptan olmak ve şampiyon olmak zorundasın bunun yolu da buradan geçiyor. Yemeği bitireceksin tezgaha koyacaksın. Önce yemeği bitireceksin beni sinirlendirme getir şu şuraya koy önce tabağını göreyim. Sen kafana göre mi çalışacaksın. Buranın kuralları var ve bu tabak burada duracak. Biz gelip ne eksik bakacağız sen de eksiklerini öğreneceksin. Yetiştiremediğin bir tabağı bile burada tutacaksın. Kendine gel, saçmalamaya devam etme ve beni de germe” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir