Masterchef’te yarışmacı gözyaşlarına program reytinglerine hakim olamadı!

Masterchef’te yarışmacı gözyaşlarına program reytinglerine hakim olamadı!
Haber Merkezi - 26 Ekim 2020 Abone Ol

MasterChef Türkiye’de dün akşam eleme heyecanı yaşanan son bölümünde Emir, Sefa, Uğur, Esra, Tanya ve Berker arasında yaşanan eleme yarışında kaybederek yarışmaya gözyaşlarına boğularak veda etti.

Emir’in kaptan olduğu kırmızı takımdan 4, Eray’ın kaptan olduğu mavi takımdan da 2 yarışmacı eleme turuna kaldı. Emir, Sefa, Uğur, Esra, Tanya ve Berker, ilk eleme oyununda şeflerin verdiği safranla en güzel yemeği yapmak için yarıştı. Tadım yapıldıktan sonra en başarılı üç yarışmacıyı açıklandı. Gecenin ilk turunda en iyi yemeği yaparak elemeden çıkan isimler Emir, Esra ve Sefa oldu.

İkinci oyun için yeniden tezgahlarının başı yapan Uğur, Tanya ve Berker bu kez Danilo Şef’in imza yemeğini yapmaya çalışarak mücadele ettiler. En başarılı tabağı hazırlayan Uğur, ve en az bir hafta daha MasterChef’te kalma garantisini elde etti.

Sona kalan iki yarışmacı arasından daha zayıf tabak çıkaran Berker ise MasterChef’ten elendi. Berker elendiğinde gözyaşlarını tutamadı. Veda konuşmasında hayatındaki zorluklardan ve babasını kaybettiği için hayat mücadelesinde zorlandığını anlatan Berker, şeflerin ve stüdyoda bulunanların duygusal anlar yaşamasına neden oldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir