Oyuncu Sermiyan Midyat ve meslektaşı Sevcan Yaşar olaylı bir şekilde ayrıldı

Yaşar, sevgilisi Sermiyan Midyat’ın kendisine şiddet gösterdiği iddiasıyla olayı emniyete taşıyarak şikayetçi oldu. Çift, sosyal medya hesaplarından takibi bırakıp birlikte olan fotoğraflarını kaldırdı.

Oyuncu Sermiyan Midyat ve meslektaşı Sevcan Yaşar olaylı bir şekilde ayrıldı
Ayşe Şeyma Arıkan - 10 Mayıs 2020 Abone Ol

Sermiyan Midyat; “45 yaşındayım. Basına yansıyan 10 ilişkim falan olmuştur, hepsine açın sorun ne zaman böyle bir olay yaşamışım? Benim bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil. Hayatımda asla böyle bir şey olmadı. Bu erkekliğe sığmaz. Allah yazdıysa bozsun. Allah kuru iftiradan saklasın. Ben âşık oldum, karım olmasını istedim. Ailelerimiz tanıştı. İki aydır aynı evdeydik ama olmadı. Ayrıldık.” ifadelerine yer verdi.

Sermiyan Midyat – Sevcan Yaşar

Midyat, iddialara; “Hakkımda şikayetçi olmuş, gidip ifademi verdim. Açık söyleyeyim böyle bir manevi saldırıyı hiç beklemiyordum. Şiddete uğradım diyorsa bunun belgesini de çıkarması gerekir.

Bir darp raporu olması gerek. Ama yok. Çünkü böyle bir olay yok. Ben biriyle kavga bile edemem. Ben babamı kaybettim. Onun acısına bile dayanmışım. Buna mı dayanamayacağım? Sezen Aksu’nun bir sözü vardır; aslolan üretmektir der. Ben de üretmeye devam edeceğim. Bir kez daha anladım ki, benim gerçek sevgilim seyircim.” şeklinde karşılık verdi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir