Popstar Mehtap’ın geçmişine dair taciz yarası!

Popstar Mehtap’ın geçmişine dair taciz yarası!
Haber Merkezi - 21 Eylül 2020 Abone Ol

Popstar yarışmasıyla ünlü olan Mehtap Yılmaz, katıldığı bir programda yıllar önce çok yakın akrabasının tacizine uğradığını ve korktuğu için bunu kimseye söyleyemediğinidile getirdi.

Sosyal medyada yayınlanana Katarşiş programına katılan Mehtap hayatını anlatırken çok yakın bir akrabasının eve gelip onu ellediğini, travmanın şiddetinden ve ailesinden anlatabileceği kimse olmamasından dolayı konuyu kimseye açamadığını anlattı.

”Annem hasta, kardeşim var. Aileme bakmam lazım. Zaten okuyamayacağımı da biliyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu. İlk pavyonda çalışmaya başladığımda ürkek bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede. O günlerden bugünlere geldim. Ben ailemi hep bu sektörden uzak tuttum. Kimse kardeşim olduğunu bilmiyordu. Erkek kardeşim doktor oldu. ‘Ablası pavyonda çalışıyor’ demesinler, o da mahcup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde görünce gözyaşlarımı tutamadım. Bunu ben yaptım diye.” diyen Mehtap’ın sözleri yürek dağldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir