Sergen Hoca Uilenberg’i adeta bombaladı!

Sergen Hoca Uilenberg’i adeta bombaladı!
Haber Merkezi - 9 Eylül 2021 Abone Ol

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, katıldığı programda A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’e destek olurken, eski hakem Jaap Uilenberg’in açıklamalarına sert çıktı.

Şenol Güneş’ destek olan Yalçın: “İşler iyi giderken kimseye ihtiyacınız olmuyor. Rutin gidiyor zaten. Taraftarın, camianın, halkımızın desteğine sıkıntıda ihtiyaç oluyor. Teknik Direktörlerin yani. Sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Hocaya destek olmalıyız. Futbolda her zaman işler iyi gidecek diye bir kural yok. Konuşmayı, kaos ortamı yaratmayı çok seviyoruz” dedi.

Sergen eski hakem Jaap Uilenberg’in açıklamalarına yönelik olarak da: “Uilenberg, TFF tarafından çağrılmış bir insan. İşi hakem yetiştirmek. Bu adam Almanya’ya gidip B.Münih’in hocası hakemler üzerinde baskı yaratıyor diyor mu? Bu arkadaşa birileri bir şeyler fısıldamış.” dedi. Yalçın ayrıca taraftarı kastederek:  “Uilenberg denen arkadaş Beşiktaş camiasını karşısına alıyor. Beşiktaş camiası sana haddini bildirir! Onu bil bir defa” şeklinde konuştu.

TFF’nin Uilenberg’in işine son vermesi gerektiğini de savunarak: “TFF, derhal Uilenberg’in işine son vermelidir. Aksi halde bu arkadaş taraftır. TFF, bu arkadaşı bünyesinde tutarsa benim için o da taraftır. Bu açıklamadan sonra ben hakem camiasından çekiniyorum Beşiktaş Teknik Direktörü diyor. Bu laf Beşiktaş camiasına söylemiştir. İsmin önemi yok. Beşiktaş Teknik Direktörü diyerek o camiayı karşına alıyorsun. Bu mevzu sana ondan sonra sıkıntı yaratacak. Sen açıklamayı yaparken bunun sonunu düşünmüyor musun?” Dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir