Veyis Ateş’in programında şimdi de sinek vakası

Geçen haftalarda canlı yayın esnasındaki tanımlanamayan seslerden sonra şimdide yüzüne konan sinek sosyal medyada olay oldu.

Veyis Ateş’in programında şimdi de sinek vakası
Ateş Ülgen - 23 Mayıs 2020 Abone Ol

Habertürk ana haber sunucusu Veyis Ateş, dingin ve özgüvenli sunumuyla rehabilitasyon etkisi uyandıran bir sunucumuz. Ancak bu aralar üst üste yaşadığı ve yaşattığı canlı yayın hadiseleriyle ninelerimizin ‘’bir kurşun mu döktürsek’’ sözlerini anımsattı.


Geçtiğimiz günlerde canlı yayında yellenme sesi polemiğiyle gündeme gelen Ateş bu kez de haber sunarken musallat olan bir sineğin gadrine uğradı. “Yolunu şaşırmış bir sinek, dakikalardır benimle, saçlarımla ve kağıtla uğraşıyor” diyerek gösteren Ateş daha sonra elindeki kağıtla sineği kovaladı. Sonunda kıvrak bir hareketle kagıdı sallayarak “haydi güle güle” diyerek sineği kovdu.


Ateş dert etmesin. Sinek temize konar derler. Kurşun dökmek kimi çevrelerce batıl inanç sayıldığına göre belki stüdyoyu havalandırmak daha etkili bir çözüm olur. Zira sineğin ortama gelmesi bir önceki yellenme polemiğiyle ilgili olabilir… Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir