Evli bir kadına attığı çıplak fotoğraflar ifşa olan Payitaht’ın William Hechler’i Cem Özer eşiyle görüntü verdi!

Evli bir kadına attığı çıplak fotoğraflar ifşa olan Payitaht’ın William Hechler’i Cem Özer eşiyle görüntü verdi!
Haber Merkezi - 30 Ekim 2020 Abone Ol

Kendisi evli olan ve evli bir kadına attığı çıplak fotoğrafları ortaya çıkan, TRT Payitaht Abdülhamid Dizisi oyuncu Cem Özer, olaydan sonra eşiyle el ele alışveriş merkezinde görüntülendi. İkiliye Cem Özer’in, Nurgül Yeşilçay ile evliliğinden doğan oğlu Osman Nejat da katılmıştı. Maaile alışveriş yapan Cem Özer, soruları cevap vermezken, oldukça keyifli olması dikkat çekti.

Ünlü oyuncu Cem Özer, Posta Gazetesi’ne verdiği bir röportajda “Sevdiğim kadının, birlikte olduğum sevgilimin canı bir başka beden çekmiş, gitmiş başka biriyle yatmış, benden genç, benden diri biriyle… Yapabilir. Bunu aldatma saymam ki” açıklamasıyla da gündem olmuştu.

Cem Özer skandalla ilgili eşiyle birlikte bir video yayınlayarak; ‘Bu bir taciz değil. Karşılıklı olan birşey. İsbatı bende mevcut”’ dedi. Özer’in eşi de sözünü keserek; ”Ben şöyle izah edeyim istersen hayatım! Biz yaklaşık 9 sendir beraberiz, 3 senedir de evliyiz. Takdir edersiniz ki bütün insanların doğasında olan bir şeydir bu. Biz de kimsenin bilmediği minik ayrılıklar yaşayabiliriz” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir