Evli Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Türkiye ünlüsü Ece Erken Nişantaşı’nda görüntülenince olay çıktı!

Evli Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Türkiye ünlüsü Ece Erken Nişantaşı’nda görüntülenince olay çıktı!
Haber Merkezi - 25 Eylül 2020 Abone Ol

Türkiye ünlüsü Ece Erken’in ilişki yaşadığı evli ve 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu, haberciler tarafından görüntülendiğini fark edince bir avukata yakışmayacak davranışlar sergiledi. Mahmutyazıcıoğlu, kendisine görüntüleyen muhabirleri tehdit etti. Ece Erken’in ise o andaki tavrı tepki çekti.

Beşiktaş Spor Kulübü’nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan aynı zamanda evli ve 2 çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu sunucu Ece Erken ile Nişantaşı’nda kendisini görüntüleyen muhabirleri tehdit etti.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu masadan kalkarak bir avukata yakışmayacak hareketler yaptı. Seçkin Şenvardar’ın haberine göre; “Bizi izin almadan çekemezsiniz” diyen avukat Mahmutyazıcıoğlu basın mensuplarının üzerine yürüdü. Mahmutyazıcıoğlu, “Beni şu an belki Marmaris’te biliyorlar. Bunu yapamazsınız. Sizinle hesaplaşacağım. O fotoğrafları silmeyin de bakalım neler oluyor?” diye tehdit etti. Ece Erken’in ise hiçbir şey olmamış gibi hareket etmesi ilginç bulundu.

Evli Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilişki yaşadığı basına yansıyan Ece Erken’in Kovid-19 tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle Bodrum’daki mekanı kapatılmış Ece Erken’nse bu şoku henüz atlatamadığı düşünülüyordu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir