Komşusundan çocuk yapan adama meydan dayağı!

Komşusundan çocuk yapan adama meydan dayağı!
Haber Merkezi - 30 Eylül 2020 Abone Ol

Yayınlandığı günden beri gündemi meşgul eden olayda Esra Karakuş adlı kadının eşini aldattğı komşusu 55 yaşındaki Cengiz Koraltan’dan çocuk yapmış ve çocuğun babası belli olunca sevinmişti. Kamu vicdanında infiale yol açan durum istenmeyen olaylara sebep oldu. Komşusundan çocuk yapan şahıs Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir grup tarafından sokak ortasında sille tokat dövüldü.

Olay vatandaş Ferdi Karakuş’un, bir televizyon programına katılarak iki çocuk annesi eşi Esra Karakuş’un evden kaçtığını söyleyip yardım istemesiyle başladı.

Araştırmalar neticesinde evden kaçan kadının komşusu Cengiz Koraltan ile gayri meşru bir ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Karakuş çiftinin çocuklarına yapılan DNA testinde şok gerçek ortaya çıktı. Çocukların babalarının komşu Karoltan olduğu belirlendi. Burdan sonra toplum bunu konuşmaya başladı. Tepki çeken durum toplumsal yozlaşmadan rahatsız olanları daha da tepkili hale getirdi.

İddiaya göre Aydın’ın Nazilli ilçesine taşınan Cengiz Koraltan, dün arabayla gelen 8-9 kişilik bir grup tarafından kendilerini memlekete rezil etmekle suçlanaak ve Aydın’ı terk etmesi istenerek tekme tokat darp et.

Koraltan, Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir