MasterChef Türkiye’de elenen kim oldu?

Dün akşam eleme bölümüyle yayınlanan MasterChef Türkiye'de heyecanlı dakikalar yaşandı

MasterChef Türkiye’de elenen kim oldu?
Ayşe Şeyma Arıkan - 14 Eylül 2020 Abone Ol

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bir haftalık mücadelenin ardından potada kalan Arem, Duygu, Eray, Ebru, Ayyüce ve Furkan final turunda kıran kırana mücadele etti.

Yarışmacılar ilk eleme oyununda ana ürünün patlıcan olduğu yemekler hazırladı. Furkan, Ebru, Arem, Eray, Ayyüce ve Duygu’nun eleme adayı olduğu bu haftaki mücadelede ilk turu geçen yarışmacılar Ayyüce, Eray ve Ebru oldu.

İkinci tura kalan Duygu, Furkan ve Arem, Danilo Zanna’nın özel tarifi olan kesilmemiş deniz esintisi tabağını hazırlamak için yarıştı.

Eleme finalinde birinci olan yarışmacı, şeflerin oy birliği ile Furkan olarak belirlendi. Elenen yarışmacı Arem Yüce oldu.

Vedadan sonra sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Arem şu ifadeleri kullandı:

“Bir maceranın sonuna geldik. Hayatım maceralar üzerine kurulu. Masterchef süresi boyunca çok güzel mesajlar aldım. Belki kendimi gösteremeden elendim olsun her şeyde vardır bir hayır. Beni desteklediğiniz için çok teşekkür ederim. Hoşçakalın demiyorum. Her şey yeni başlıyor.”Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir